Про проект

Ми віримо в те, що подорожі надихають людину, розкривають внутрішній потенціал і заряджають енергією. Саме подорожі заставляють думати, задавати питання і постійно розвиватись. АЛЕ, якщо ти шукаєш популярну туристичну путівку “для лінивих” в 5* готелі, то змушений розчарувати, тут такого не буде.

Проект AsiaInside буквально перекладається, як Азія із середини. На сторінках  сайту ми привідкриваємо занавісу загадкової Азії, намагаємось передати її красу та цнотливість, розкрити внутрішню культуру та особливості. Контент існує двох типів:

  • загальнодоступний. Це статі чи дослідження, які ми беремо із загальнодоступних джерел і адаптуємо під україномовного читача.
  • авторський. Це статті які пишуть автори із власного досвіду. Такі статті будуть інтерактивними та  міститимуть поради, які можуть стати в пригоді.

Співпраця. Будь які питання чи пропозиції співробітництва, в тому числі рекламні, надсилайте на адресу leonid.tsvyetkov@gmail.com. Відповідь отримаєте в 90% випадків протягом 24 годин. Якщо у вас виникне бажання написати статтю про свою подорож після одобрення редакцій ми розмістимо її на сторінках даного сайту в рубриці “Наш досвід”.