Задавшись метою, можна все ж таки знайти деякі острови в Таїланді, які залишились відносно незайманими. Якщо вечірки повного місяця і суєта Бангкока вас не цікавить, то нижче знайдете десять секретних островів Таїланду, які точно припадуть вам до душі.

The secret islands of Thailand

1. Ko Phayam

Незаймані пляжі, загадкові джунглі, простенькі пляжні бунгало – все це є тут. Найкращий спосіб, щоб дістатися до поромного терміналу – це переїзд нічним автобусом з Бангкока в Ранонг.

The secret islands of Thailand 2

2. Ko Surin

Одне із кращих місць для дайвінгу в Тайланді – архіпелаг Сурін. Він складається із двох островів, Північний Сурін (Ko Surin Nua) та Південний Сурін (Ko Surin Tai). Обидва прекрасні. Острови входять до складу національного парку, тому варіантів поселення тут не так уже і багато. На острові можна дійсно відпочити від натовпу і шуму. Найближчий аеропорт знаходиться в Пхукеті а до островів можна дістатися на поромі з Кхао-Лак (Khao Lak).

The secret islands of Thailand 3

3. Ko Adang

На противагу заселеним і розвинутим островам, Ko Adang є справжній природній рай. Казковий пляж і чисте зелене море. Переночувати можна або в палатці, або в бунгало, яких тут декілька. Найближчі аеропорти розіщені в провінції Крабі та Пхукет.

The secret islands of Thailand 4

4. Ko Bulon Lae

Якщо ви хочете заховатись від цивілізації, то цей острів саме для вас. Уявіть собі цю дику природу: навколо літають метелики, в далині повзе величезний варан а на горизонті безлюдний, красивий пляж. Поїсти можна в невеликих ресторанчиках прямо на пляжі. Щоб обійти цей крихітний острів вам вистачить 15 хвилин. Недалеко знаходиться метушливий острів Ліпе (Ko Lipe) а найближчі аеропорти можна знайти в Крабі та Пхукеті.

The secret islands of Thailand 5

5. Ko Chang Noi

Не слід плутати з відомим серед туристів Ко Чанг (Ko Chang), на південному сході від Бангкока. Ко Чанг Ной (Ko Chang Noi) розмістився на західному узбережжі Таїланду. Це дуже спокійне місце і відпочиваючі зазвичай затримуються тут надовго. Банановий млинець? Готово. Можна лежати на пляжі весь день? Звичайно. Температура води в морі? Чудова. Найпростіше добратись сюди на нічному автобусі з Бангкока до Ранонга (Ranong) в провінції Трат.

6. Ko Kho Khao

Це великий острів з довгими золотими пляжами, мангровими заростями і піщаними дюнами. Можете кататись на слонах, орендувати мотоцикл, але найбільшої уваги все ж таки заслуговють пляжі, місцеві бунгало і курортний стиль життя. На острові частіше відпочивають сім’ї ніж туристи – неформали. Найближчий аеропорт знаходиться в Пхукеті.

7. Bamboo Island

Якщо ви запланували подорож довгохвостим човном до острова Пхі-Пхі-Дон (Phi Phi Don), то ви просто зобов’язані по дорозі відвідати надзвичайно красивий Бамбуковий острів (Bamboo Island). Там ніде переночувати і ви можете обійти його за півгодини, але неповторний величезний пляж дає можливість втекти від людей, а кришталево чиста вода дарує незабутні відчуття. О, ви також можете оглянути національний парк на острові.
 
The secret islands of Thailand 6

8. Ko Kut

Ko Kut, південніше від Ко Чанг (Ko Chang) просто дивовижний. Найкращий спосіб дістатись туди на автобусі від Бангкока до пірсу Лаем Сок (Laem Sok) в провінції Трат. Високошвидкісний човен може доставити вас до одного із багатьох прекрасних пляжів або ви можете досліджувати місцеві джунглі чи відправитись до водоспаду. Є багато варіантів розміщення.
 
The-secret-islands-of-Thailand-7
 

9. Ko Lanta

Вражаючий острів Ko Lantа є досить великим, має багато довгих білих піщаних пляжів а також гірські нагромадження. Тут працює ферма з розведення креветок, а також є декілька населених пунктів. Тепле море і безтурботні дні в гамаках будуть довго асоціюватись із цим островом. Найближчий аеропорт знаходиться в провінції Крабі.
 
The secret islands of Thailand 8

10. Ko Tarutao

Перебуваючи на цьому острові можна насолодитись великими чистими пляжами і бірюзовою водою. Відкритий прокат велосипедів, також можна стежити за мавпами і відкривати для себе нові види птахів у цьому національному парку чудес. Тут дуже спокійно в порівнянні із сусіднім Ko Lipe Найближчі аеропорти в провінції Крабі та Пхукет.
 
The secret islands of Thailand 9
 

Отримувати оновлення

No spam guarantee.