Дмитро Угнівенко


У соціальних мережах Дмитро небагатослівний, але завжди з радістю ділиться фотографіями. Діма познайомився з місцевими жителями в Лесото, стрибнув на банджі в прірву водопаду Вікторія і політав на вертольоті над Манхеттеном.

 

Коментарів немає

Орест Зуб


У планах мандрівника — «зачекинітись» у 197 країнах до свого 40-річчя. Стежити за його успіхами можна в авторському блозі, де він не тільки розказує про свої експедиції і ділиться порадами, але також навчає заробляти в онлайн бізнесі.

Все почалося з мрії, яка поступово перетворилася на мету. Орест жив в Львові, але завжди хотів подорожувати. У якийсь момент, дивлячись на карту світу, він втомився лише уявляти, що відбувається в тому або іншому куточку земної кулі. Хлопець вирішив побачити це своїми очима.

Коментарів немає

Андрій Ніколаєв


Все почалося із звільнення. Скорочення в банку примусили звичного офісного працівника зважитися на подорожування. За два тижні він улагодив всі справи, здав квартиру в оренду і зібрався в у пордорож з бюджетом в $1400. Так він і опинився в Південній Америці.

Коментарів немає

Віталій Дрозд


Засновник і власник компанії Bodo не мислить своє життя без постійних перельотів. Йому вони потрібні не стільки для бізнесу, скільки для задоволення — Віталій любить активний відпочинок і колекціонує враження. Особливо довелися йому по душі польоти. Він вже підіймався в небо над Латвією на винищувачах, милувався красою природи з борту літака «Як» і парив у великій аеротрубі в Малайзії.

Коментарів немає

Костянтин Симоненко


Костянтин  ділиться не тільки унікальними фотографіями, але і особистими історіями. На сторінці можна дізнатись, як він «купував» корову ради знімка в Південному Судані і кого він зустрів у в’язниці на Барбадосі. А в Непалі мандрівнику вдалося здійснити одну невелику мрію — політати між засніженими гімалайськими піками. Удосвіта він піднявся на борт крихітного гвинтового літака і вже через 10 хвилин побачив в ілюмінаторі цих скелястих гігантів.

Досвідчений турист навіть забув про фотоапарат — він просто насолоджувався красою найбільших вершин світу. А коли ілюмінатори покрилися льодом, туристів по черзі запрошували в кабіну пілотів, щоб помилуватися горами.

 

Коментарів немає

Ігор Шаверській і Олена Петросюк


Підштовхнути Ігоря до першого кроку на мандрівний спосіб життя зміг друг, який запросив погостювати у нього в Гонконзі. Найбільший район Китаю взарзив туриста, і той вирішив, що неодмінно повернеться в це місце. Він виконав свою обіцянку, але через два роки. А Олена подорожувати хотіла завжди.

Зараз молодожони влаштувалися в Штатах, але не збираються припиняти пізнавати світ. Тим паче, що тепер ця місія стала частиною їх роботи — вони займаються консалтингом і часто змінюють місце проживання.

Коментарів немає

Марина Сухомлінова і Сергій Ладнюк


Про масштабні експедиції Марина і Сергій мріяли давно, але наважилися на такі подорожі лише 4 роки тому. Залишивши престижну роботу у сфері IT, вони відправилися в навколосвітню подорож, яка триває до цього дня. Туристи продовжують знайомитися з різними культурами і пишуть про це в своєму блозі.

Коментарів немає