Андрій Ніколаєв


Все почалося із звільнення. Скорочення в банку примусили звичного офісного працівника зважитися на подорожування. За два тижні він улагодив всі справи, здав квартиру в оренду і зібрався в у пордорож з бюджетом в $1400. Так він і опинився в Південній Америці.

За два роки в дорозі Андрій встиг знятися в боллівудському фільмі, доплив на яхті до піратського острова Тортю і протягом трьох місяців навчав бездомних і дітей-сиріт в Камбоджі. У В’єтнамі він спробував блюда із змій, а в Індонезії безкоштовно випив чашку найдорожчої кави в світі — лювак. За одну порцію ароматного напою потрібно було заплатити $25, але українського туриста пригостили просто так.

Одного разу йому навіть вдалося «насолодитися» обідом з комах. Відбулося це в Камбоджі. Дружина одного з волонтерів, які будували в місті школу, вирішила пригостити роботяг. Щедра жінка поклала в порцію рису цілу жменю червоних мурашок. Вирішивши швидше справитися в обідом, Андрій спустошив тарілку за дві хвилини. Але господиня вирішила, що це ознака хорошого апетиту, і з радістю запропонувала добавку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть блог)
Loading...

No Comments Found

Залишити коментар