Ігор Шаверській і Олена Петросюк

Адреса сайту: https://www.facebook.com/shaversky


Від далекої Патагонії до сусідньої Угорщини — мандрівники відвідали 59 країн, і це далеко не межа. У них немає зворотних квитків, і вони не планують припиняти своє дослідження планети.


Підштовхнути Ігоря до першого кроку на мандрівний спосіб життя зміг друг, який запросив погостювати у нього в Гонконзі. Найбільший район Китаю взарзив туриста, і той вирішив, що неодмінно повернеться в це місце. Він виконав свою обіцянку, але через два роки. А Олена подорожувати хотіла завжди.

Зараз молодожони влаштувалися в Штатах, але не збираються припиняти пізнавати світ. Тим паче, що тепер ця місія стала частиною їх роботи — вони займаються консалтингом і часто змінюють місце проживання.

Під час експедицій відбувається багато цікавих випадків, про яких хочеться розповісти підписникам в соціальних мережах. Так мандрівники поділилися історією про те, як виявилося в мексиканській в’язниці разом з мігрантами. Вони летіли на Кубу, роблячи пересадку в Мехіко. Пара покинула аеропорт без візи і знань іспанської мови. У результаті їх затримали і закрили в підвалі разом з мексиканськими правопорушниками.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть блог)
Loading...

No Comments Found

Залишити коментар