Марина Сухомлінова і Сергій Ладнюк

Адреса сайту: http://marinatravelblog.com/


Марина Сухомлінова і Сергій Ладнюк IT-фахівці та мандрівники. Від далекої Патагонії до сусідньої Угорщини — мандриівники відвідали 59 країн, і це далеко не межа. У них немає зворотних квитків, і вони не планують припиняти свої туристичні дослідження.


Про масштабні експедиції Марина і Сергій мріяли давно, але наважилися на такі подорожі лише 4 роки тому. Залишивши престижну роботу у сфері IT, вони відправилися в навколосвітню подорож, яка триває до цього дня. Туристи продовжують знайомитися з різними культурами і пишуть про це в своєму блозі.

У Новій Зеландії купалися в крижаній печері. На Філіппінах займалися снорклінгом з китовими акулами, у Патагонії підіймалися до гір Торрес-дель-Пайне. У Гватемалі стали свідками виверження вулкана. А одного разу в Мьянмі вони трохи не залишилися без документів, залишивши їх в готелі. Болівія мандрівникам запам’яталася сходженням на вершину гори Уайна-Потоси. У такі треккинги слід відправлятися разом з групою туристів і у супроводі досвідченого гіда. Так зробили і мандрівники. Випробування почалося з пробудження, адже прокинутися довелося в половині першого ночі. У альпіністських кішках вони підіймалися, тримаючись за страхувальний трос і освітлюючи свій шлях ліхтариками. Через недосип і утомленість доводилося робити привали кожні 10-20 хвилин. Але вже до світанку пара перетнула фінішну пряму на висоті більше 6 тисяч метрів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть блог)
Loading...

No Comments Found

Залишити коментар