Орест Зуб

Адреса сайту: https://openmind.com.ua


Львів'янин вже відвідав 105 країн на п'яти континентах. До слова, ювілейною для нього стала Коста-Ріка. Він наблизився до водопадів Ігуасу в Аргентині, слухав шум гейзерів в Ісландії.


У планах мандрівника — «зачекинітись» у 197 країнах до свого 40-річчя. Стежити за його успіхами можна в авторському блозі, де він не тільки розказує про свої експедиції і ділиться порадами, але також навчає заробляти в онлайн бізнесі.

Все почалося з мрії, яка поступово перетворилася на мету. Орест жив в Львові, але завжди хотів подорожувати. У якийсь момент, дивлячись на карту світу, він втомився лише уявляти, що відбувається в тому або іншому куточку земної кулі. Хлопець вирішив побачити це своїми очима.

Не так давно Орест побував в Буркина-Фасо, де познайомився з місцевим жителем. Разом вони прямували на автобусі в місто, де новоспечений товариш на ім’я Сидіки запросив туриста до себе в гості. Не дивлячись на те, що вільного часу у Ореста було мало, та і подібні авантюри не до добра, мандрівник згодився.

Сидіки виявився вчителем початкової школи. Привезений з України набір ручок Орест передав учням. Весь вечір вони спілкувалися, а переночувати приятель запропонував в своїй квартирі — сам спав на вулиці. Удосвіта Сидіки поклопотався, щоб мандрівник не проспав: розбудив його і відвіз на перший автобус в Малі. І таких незвичайних знайомств в поїздках трапляється немало.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть блог)
Loading...

No Comments Found

Залишити коментар