Віталій Дрозд

Адреса сайту: https://www.facebook.com/vitaliydrozd


Віталій є власником бізнесу та мандрівником, який відвідав країни Від жаркого Мадагаскару до крижаної Патагонії, від далекої Австралії до самобутньої Японії - на даний момент вже 52 країни.


Засновник і власник компанії Bodo не мислить своє життя без постійних перельотів. Йому вони потрібні не стільки для бізнесу, скільки для задоволення — Віталій любить активний відпочинок і колекціонує враження. Особливо довелися йому по душі польоти. Він вже підіймався в небо над Латвією на винищувачах, милувався красою природи з борту літака «Як» і парив у великій аеротрубі в Малайзії.

Про свої захоплюючі експедиції бізнесмен пише для читачів блогів «Новий Час», «ТСН» і «Навколо світу». На сторінках він розказує про найяскравіші моменти: від землетрусу в Японії до плавання з пінгвінами в ПАР.

Наприклад, в Штатах мандрівник став на крок ближче до своєї дитячої мрії — стати космонавтом. Завдяки незвичайному атракціону Віталій відправився в політ з нульовою гравітацією. У спеціально обладнаному літаку він піднявся в небо над Лас-Вегасом. Залізний птах летів по певній траєкторії, роблячи те різкі підйоми, то різкі спуски. Тим часом на борту туристи вітали в невагомості. А Патагонія Віталію запам’яталася прогулянкою по льодовику в альпіністському спорядженні.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть блог)
Loading...

No Comments Found

Залишити коментар