Категорія

Харчування

Харчування

Teh Tarik або чай по-малайзійськи

 

Одним із традиційних елементів малайзійської кухні є напій Те Тарік “Teh Tarik”, він широко представлений в малайських і індійських кафе на території Малайзії та Сингапуру.

Походження

Назва чаю з малайської мови дослівно перекладається як «тягнути чай». Така назва пов’язана з процесом приготування чаю. Напій готують з порошкового чорного чаю, який розводять окропом, потім додають згущене молоко і лід при бажанні або п’ють гарячим.

Коментарів немає
Харчування

Смачна Малайзія

Малайзія – це неймовірної краси море, тропічні джунглі та гірські масиви. Це привітні люди і неймовірне культурне розмаїття, яке захоплює і затягує вже з перших годин перебування в цій країні. Однак є ще один вагомий аргумент на користь Малайзії, як туристичного центру – смачнюща малазійська кухня. І саме про неї ми детальніше поговоримо в цій статті.

Індуси, китайці та інші малайці

Становленню своєї сучасної культури загалом та культури кулінарної зокрема Малайзія завдячує, передовсім, своєму географічному розташуванню.

Коментарів немає
Харчування

ТОП – 7 найекзотичніших фруктів Південно – Східної Азії

1. Драконів фрукт (драгонфрукт, пітайя, пітахайя ).

Розпочинає список екзотичний яскраво-малиновий фрукт, з щільною лускатою шкіркою. Драконів фрукт – це плід кактуса, поширений в країнах Південно – Східної Азії. М’якоть плода ніжна, з дрібними чорними кісточками, не ароматна, солодкувата.

Плід важить 150-600 грам, окремі екземпляри досягають кілограма. Фрукт низькокалорійий має солодкуватий смак. Відгуки про те, що пітайя несмачна, зустрічаються вкрай рідко, хоча смак може здатися прісним. Рекомендується їсти пітайю злегка охолодженою; не рекомендується поєднувати пітайю зі стравами з різким смаком.

Коментарів немає