Категорія

Цікаві факти

Цікаві факти

50 найкращих ресторанів Азії

Завдяки ресторану Gaggan вже другий рік поспіль Бангкок може похвалитись своїм кулінарним мистецтвом, завойовуючи перше місце в регіональній премії 50 найкращих ресторанів Азії.

Незабаром після церемонії нагородження в Сінгапурі, шеф-кухар Gaggan Ананд зі сльозами на очах покликав свою матір, щоб повідомити її про те, що він виграв приз.

Коментарів немає
Цікаві факти

Asean Pass, або аероабонемент по-азійськи

AirAsia Asean Pass

Малайзійський лоукост AirAsia відомий своїми доступними цінами потішив нас черговим нововведенням, який компанія анонсувала на початку 2015 року. Тепер із AirAsia літати ще дешевше. Мова іде про так званий AirAsia Asean Pass. Суть цієї новинки полягає в наступному, купивши один проїзний Вам нараховуються кредити, які можна використати як для внутрішніх так і для міжнародних перельотів країнами.

Коментарів немає
Цікаві факти

Одні з найцікавіших місць на Балі, які варто пропустити

Tanah Lot Temple

Пам”ятаєте, в своїй попередній статті про Балі ми наголошували, що ваше ставлення до цього райського куточка планети – безмежна любов, або ж суцільне несприйняття – залежатиме цілком від обраного вами маршруту і стилю відпочинку. Радили триматись подалі від налюднених і заїжджених галасливими відпочивальниками пляжних курортів і рухатись вглиб острова – туди, де можна знайти справжнє Балі, з усіма його незвичностями і принадами? Отож, тут ми продовжимо тему і пройдемося коротко по 10 важливих місцях, які вам варто відвідати, перебуваючи на острові, щоб класно відпочити і мати бажання повертатись сюди знову.

Коментарів немає