Категорія

Малайзія

Малайзія

Малайзія – країна перетину культур

Малайзія– країна перетину двох культур. Тут гармонійно поєднуються, здавалось би несумісні по своїй природі речі: острівна старожитна культура доповнюється розвинутою континентальною, дикі пляжі Борнео стають особливо красивими і невинними після відвідин веж – близнюків Петронас а обширні старовинні ринки прекрасно дивляться на фоні сучасних молів.

В той час коли береги сусіднього Таїланду заповнені туристами в пошуках дешевих але незабутніх емоцій, береги Малайзії заворожують своєю чистотою та невинністю.

Коментарів немає
Малайзія

26 цікавих фактів про Малайзію

Якщо Малайзія представляється вам далекою і дикуватою країною, спішу вас розчарувати – це зовсім не так. Ось список фактів які слід про неї знати.

1. Форма правління в Малайзії – федеральна конституційна монархія. Країна розділена на 11 штатів і дві федеральні територій. Раджі і султани є главами територій, а їх титул дістається у спадок. Кожних п’ять років султани вибирають короля, але він має номінальну владу. Прем’єр-міністр і парламент насправді керують державою.

Коментарів немає
Малайзія

Камерон Хайлендс – вічнозелений малайзійський крєвид

Думаю, що у активних читачів нашого блогу не викликає сумнівів той факт, що Азія – прекрасний регіон для відпочинку. При цьому основною важливою особливістю більшості країн цього регіону є можливість прекрасного поєднання різних видів активності – як “пляжного туризму” та розваг, так і екстримальних видів спорту та активного відпочинку по типу “see’n’go”, тобто походи і прогулянки. Не винятком серед країн басейну Індійського океану в цьому плані є й Малайзія. Повалятись на пляжах, зануритись в глибини океану з аквалангом і підкорити хвилі верхи на “дошці” можна на островах Пенанг, Лангкаві, Пангкор, Тіоман, Рава, а також на давно всім відомому Борнео.

Коментарів немає
Малайзія

Перхентіан – пориньте в казку

Чи мріяли ви побачити власними очима таке кришталево-прозоре море, як в кращих голівудських фільмах? Чи хотіли б ви хоч раз в житті ризикнути і поміняти строгий офісний костюм чи рюкзак на гідрокостюм та акваланг, щоб зануритись в неймовірно яскраве і розмаїте царство коралових рифів та кольорових рибок? Чи залишили б ви свій автомобіль на парковці десь так на тиждень-два, сіли б у швидкісний катер і помчали, обганяючи вітер і прорізаючи хвилі? Тоді вітаємо, вам сюди – на архіпелаг Перхентіан.

Коментарів немає
Малайзія

Таємничі печери Бату Кейвс (Batu Caves)

Ви виходите із переповненого потяга на перон і зупиняєтесь, широко розкривши очі від здивування. На відстані лише декількох десятків метрів перед вами височіють велетенські вапнякові скелі, закриваючи своїми могутніми плечима решту горизонту. В їх підніжжі ви бачите 3 величезні входи – 3 головні печери Бату, перед якими юрмами сновигають такі самі цікаві туристи. У той час, поки ви милуєтесь цим природним дивом Малайзії, кілька проворних мавпочок цуплять ваші окуляри та переривають рюкзак в пошуках чогось поживного. А коли приходите в себе, вас підхоплює неймовірна барвиста процесія, яка несе на собі безліч незрозумілих дерев”яних конструкцій, обвінчаних павліновими перами та гірляндами.

Коментарів немає