Малайзія

Малайзія – країна перетину культур

Малайзія– країна перетину двох культур. Тут гармонійно поєднуються, здавалось би несумісні по своїй природі речі: острівна старожитна культура доповнюється розвинутою континентальною, дикі пляжі Борнео стають особливо красивими і невинними після відвідин веж – близнюків Петронас а обширні старовинні ринки прекрасно дивляться на фоні сучасних молів.

В той час коли береги сусіднього Таїланду заповнені туристами в пошуках дешевих але незабутніх емоцій, береги Малайзії заворожують своєю чистотою та невинністю.

Ця екзотична держава має чим заманити навіть найвибагливішого мандрівника. Свій туристичний норов можна вгомонити за допомогою прекрасного сервісу, смачної кухні а дайвінг в водах Малайзії отримує найкращі експертні оцінки.

Безпека туристів в Малайзії

Одним із найактуальніших питань при подорожах в Азію є питання безпеки. Це питання стає наріжним каменем для багатьох хто планує вирватись із офісної рутини. Так от, Малайзія є однією із найбезпечніших держав для подорожей. Багатокультурність та англомовне середовище сприяє швидкій адаптації, а лояльність та привітність місцевих жителів залишає тільки приємні враження. Воду можна пити прямо із водопровідного крана, а їжу можна практично без остраху купляти у вуличних торговців. Злочинність на доволі низькому рівні, однак, дорогоцінні речі і техніку, у людних місцях слід пильнувати.

Більшість населення Малайзії є мусульманами а іслам – офіційна релігія, тому тут присутня величезна кількість локальних законів, хоча до туристів малайзійська поліція не така прискіплива і за поцілунок в громадському місці не будуть штрафувати, хоча за законом передбачається штраф у розмірі 75 дол. США.

No Comments Found

Залишити коментар