Категорія

Місця

Місця

Бруней – країна одного дня!

Флешбек

Багато українців вперше почули про Бруней в 2011 році коли тодішній очільник держави, Віктор Янукович полетів з офіційним президентським візитом в далекий, маловідомий Бруней. Якщо вірити пресі, то в Брунеї Янукович вперше заговорив англійською, причому заговорив так, що приймаючим дипломатам не залишалось нічого іншого, ніж подарити Віктору подарок – довгоносу мавпу, яка є символом і гордістю держави.

Власне ця інформація відклалась в моїй памяті і відіграла вирішальну роль при визначенні наступної подорожі. Приближався час робити візаран, про який я писав в одній із попередніх статей, вірніше не приближався, а наступав через тиждень. Як завжди я чекав до кінця, щоб запалити інтерес до поїздки і залишити її на волю випадку.

Коментарів немає
Місця

Цікаві місця в столиці Таїланду, або куди податись у Бангкоку

Адміністративна і культурна столиця Таїланду. Один з основних торгівельно-економічних центрів Азії. Азійська Венеція. Можна перелічувати ще багато відомих і не дуже метафор та епітетів, присвоєних цьому місту, але точно можна сказати одне – Бангкок вартий того, щоб його побачити. Нехай ви не любите столиці, вважаючи їх велетенськими мурашниками. Нехай вас нервує величезний потік транспорту і беземоційні ранкові обличчя натовпу. Але у Бангкоку є речі, заради яких варто тут затриматись хоча б день-другий.

Коментарів немає
Місця

Малакка (Мелака)

Якщо є день-два під час візиту Куала-Лумпур або в планах подорож автобусом до/із Сінгапура, тоді можна зупинитися в Малаці. Малакка (або Мелака) – маленьке місто сьогодні, величний і багатий порт в XIV столітті, в історії якого були Португалія, Голландія і Британія. Після такої експансії велика частина архітектури була знищена. Проте центр міста визнаний об’єктом всесвітнього спадку ЮНЕСКО, в якому кожний завойовник залишив свій слід. Місто поділено каналом на дві частини: європейську та азіатську. Перше, куди потрапляє турист – голландська площа, яка оформлена в червоному кольорі. Тут знаходиться Стадхюйс (The Stadthuys) – колишня ратуша, резиденція голландського губернатора, церква Христа (Christ Church) та картинна галерея.

Коментарів немає
Місця

Бандар-Сері-Бегаван

Бандар-Сері-Бегаван – столиця Бруней-Даруссалам, маленької, але заможної  (за кошт нафти та газу) держава на острові Борнео, оточеної з двох боків двома малайзійськими штатами: Сабак і Саравак

Цікавий факт, що назву міста було змінено з Бандар Бруней, що означало в перекладі “брунейське місто”, на сучасну на честь султана Омара Алі, який взяв собі скромний титул Сері-Бегаван (“благословенний” в перекладі).

Коментарів немає
Місця

Камбоджа. Варто чи ні?

Камбоджу я хотів відвідати із моменту, як тільки приїхав в Азію. Дуже багато знайомих рекомендували її, а сама назва “Ангкор Ват” навіювала загадковість і цікавість. Не скажу, що поїздка планувалась в деталях, я взагалі прихильник спонтанних подорожей і не туристичних маршрутів, але основний сценарій все ж таки був прописаний.

Десь над Камбоджею

Вилетіли із КЛ ( Куала Лупмур ) із самісінького ранку, тому була чудова можливість помилуватись красивим світанковим небом.

Перед посадкою, я часто спостерігаю на місто де приземляюсь із ілюмінатора.

Коментарів немає
Місця

5 цікавих фактів про Сіануквіль

Якщо відкриєте будь-який туристичний інтернет-довідник і в пошуку введете “Камбоджа”, то я майже впевнений, що одразу великими літерами в ньому ви побачите “Сіануквіль”. І це не дивно, адже саме цей прекрасний куточок світу є за сумісництвом чи не єдиним курортним містом Камбоджі. А також великим океанським портом. Але не про порт річ. До вашої уваги 5 цікавих фактів про відпочинок в Сіануквілі, з якими вам корисно буде ознайомитись, перш ніж пакувати валізу і купувати квиток на літак.

Коментарів немає
Місця

10 фактів про Сінгапур, яких ви ще не чули

Сінгапур – це сюрприз 3 в 1: країна, її столиця і місто (яке власне і є тією країною). Сюрприз для  всього світу – адже лище за лічені роки ця колишня колонія Британської імперії змогла увійти в топ найуспішніших держав світу, випереджаючи (або ж принаймні не поступаючись) у прогресивності та високотехнологічності мало не всі країни азійського регіону. Одна з найпрозоріших та найчистіших (після Гонконгу) ринкових систем світу. Четвертий найбільший фінансовий центр у світі, другий у світі ринок азартних ігор. Сінгапурський нафтопереробний завод – третій найбільший в світі у цій галузі, а порт Сінгапур входить до топ-5 найзавантаженіших портів світу.

Коментарів немає
Місця

Балі – любов з першого погляду

Балі – дуже дивне і далеко не однозначне місце для відпочинку. З того моменту, як ви виберете його місцем для яскравого проведення своєї відпустки, починаються 2 паралельні сценарії.

Сценарій #1: начитавшись туристичних буклетів та надивившись фоток в інтернеті, ви можете приїхати сюди і вже через кілька днів пакувати валізу і повертатись додому. Щоб більше ніколи не приїжджати сюди і не радити більш нікому повторювати ваших помилок;

Коментарів немає